Zápis dětí do mateřských škol - Praha 5
4. fáze - provoz stránek
Počet vypsaných volných míst:707Počet přijatých dětí:697

Spádové obvody

Seznam ulic dle návrhu vyhlášky

Mateřská škola, Praha 5 - Barrandov, Kurandové 669

Barrandovská Kabátové Na Zlíchově Štěpařská
Borského Kanova Na Žvahově Švábova
Brichtova Ke Hřbitovu Nad Konečnou Tilleho náměstí
Bublavská Ke Smíchovu Nad Pomníkem Tréglova
Dasnická Klínecká Nad Zlíchovem Trnkovo náměstí
Devonská Kosořská Návětrná Třebotovská
Do Klukovic Kováříkova Noutonická U Akátů
Dreyerova Krškova Peškova U Náhonu
Filmařská Kříženeckého náměstí Pivcova U Sídliště
Gabinova Kurandové Pod Ateliéry U Šípků
Geologická Lamačova Pod Habrovou V Bokách I., II., III.
Grussova Lipová alej Pod Třešněmi V Javoříčku
Habartovská Lipského Pod Útesy V Klukovicích
Hilmarova Lohniského Pod Žvahovem V Násypu
Hlubočepská Lochkovská Podbělová V Remízku
Holyňská Lumiérů Pražského V Zálesí
Högerova Machatého Prosluněná Voskovcova
Hugo Haase Malá Michnovka Renoirova Výhledová
Chaplinovo náměstí Michnovka Roblínská Wassermannova
Chlupáčova Miloše Havla Silurská Werichova
Chotečská Miroslava Hamra Skalní Za Knotkem
Chýnická Na Habrové Slavínského Záhorského
K Barrandovu Na Placích Slivenecká Zbraslavská (Hlubočepy)
K Dalejím Na Srpečku Šejbalové Žvahovská

Mateřská škola, Praha 5 - Barrandov, Lohniského 830

Barrandovská Kabátové Na Zlíchově Štěpařská
Borského Kanova Na Žvahově Švábova
Brichtova Ke Hřbitovu Nad Konečnou Tilleho náměstí
Bublavská Ke Smíchovu Nad Pomníkem Tréglova
Dasnická Klínecká Nad Zlíchovem Trnkovo náměstí
Devonská Kosořská Návětrná Třebotovská
Do Klukovic Kováříkova Noutonická U Akátů
Dreyerova Krškova Peškova U Náhonu
Filmařská Kříženeckého náměstí Pivcova U Sídliště
Gabinova Kurandové Pod Ateliéry U Šípků
Geologická Lamačova Pod Habrovou V Bokách I., II., III.
Grussova Lipová alej Pod Třešněmi V Javoříčku
Habartovská Lipského Pod Útesy V Klukovicích
Hilmarova Lohniského Pod Žvahovem V Násypu
Hlubočepská Lochkovská Podbělová V Remízku
Holyňská Lumiérů Pražského V Zálesí
Högerova Machatého Prosluněná Voskovcova
Hugo Haase Malá Michnovka Renoirova Výhledová
Chaplinovo náměstí Michnovka Roblínská Wassermannova
Chlupáčova Miloše Havla Silurská Werichova
Chotečská Miroslava Hamra Skalní Za Knotkem
Chýnická Na Habrové Slavínského Záhorského
K Barrandovu Na Placích Slivenecká Zbraslavská (Hlubočepy)
K Dalejím Na Srpečku Šejbalové Žvahovská

Mateřská škola, Praha 5 - Smíchov, Kroupova 2775

Braunova Křížová Nad Koulkou Radlická
Děvínská Kutvirtova Nad Laurovou Šárčina
Dobříšská Lučištníků Nad Santoškou Štorkánova
Franty Kocourka Malá Xaveriova Nad Václavkou Tetínská
Holubova Na Brabenci Nový Zlíchov U Dívčích hradů
K Vodojemu Na Konvářce Pajerova U Klavírky
K Závěrce Na Laurové Pechlátova U Kostela
Ke Koulce Na Loužku Pod Barvířkou U Malvazinky
Ke Sklárně Na Neklance Pod Brentovou U Sanopzu
Kesnerka Na Odbočce Pod Děvínem U Smíchovského hřbitova
Klímova Na Pavím vrchu Pod Kesnerkou U Starého židovského hřbitova
Konečná Na Pláni Pod Závěrkou U Trezorky
Koulka Nad Kesnerkou Pravoúhlá Výmolova
Kroupova Nad Konvářkou Přímá Xaveriova

Mateřská škola "Slunéčko" Praha 5 - Košíře, Beníškové 988

Beníškové Musílkova Píseckého Tůmova
Cetyňská Na Pomezí Plzeňská U Cibulky
Cibulka Na Sklonku Pod Buďánkou U Dvou srpů
Destinové Na Stárce Pod Kavalírkou U Kavalírky
Dubrovnická Na Šmukýřce Pod Klamovkou U Klimentky
Fabiánova Na Výši Pod Skalkou U Lesíka
Goldscheiderova Na Zámyšli Pod Školou U Tenisu
Hübnerové Nad Buďánkami I., II., III. Pod Šmukýřkou U Vojanky
K Zastávce Nad Hliníkem Průchova U Zámečnice
Karenova Nad Kavalírkou Před Cibulkami Upolínová
Ke Klimentce Nad Kuliškou Schodová V Břízkách
Ke Kotlářce Nad Turbovou Slávy Horníka V Cibulkách
Košířské náměstí Nad Zámečkem Smolíkova V Ostružiní
Kvapilova Nad Zámečnicí Strakatého V Stráni
Linhartova Naskové Štěpánkova Vejražkova
Lovčenská Nedošínské Štochlova Vrchlického
Lukavského Nepomucká Trojdílná  

Mateřská škola se speciálními třídami DUHA Praha 5 - Košíře, Trojdílná 1117

Beníškové Musílkova Píseckého Tůmova
Cetyňská Na Pomezí Plzeňská U Cibulky
Cibulka Na Sklonku Pod Buďánkou U Dvou srpů
Destinové Na Stárce Pod Kavalírkou U Kavalírky
Dubrovnická Na Šmukýřce Pod Klamovkou U Klimentky
Fabiánova Na Výši Pod Skalkou U Lesíka
Goldscheiderova Na Zámyšli Pod Školou U Tenisu
Hübnerové Nad Buďánkami I., II., III. Pod Šmukýřkou U Vojanky
K Zastávce Nad Hliníkem Průchova U Zámečnice
Karenova Nad Kavalírkou Před Cibulkami Upolínová
Ke Klimentce Nad Kuliškou Schodová V Břízkách
Ke Kotlářce Nad Turbovou Slávy Horníka V Cibulkách
Košířské náměstí Nad Zámečkem Smolíkova V Ostružiní
Kvapilova Nad Zámečnicí Strakatého V Stráni
Linhartova Naskové Štěpánkova Vejražkova
Lovčenská Nedošínské Štochlova Vrchlického
Lukavského Nepomucká Trojdílná  

Mateřská škola, Praha 5 - Košíře, Podbělohorská 2185

Brožíkova Na Čečeličce Pod Klamovkou Turistická
Duškova Na Hřebenkách Pod Klikovkou U Demartinky
Erbenova Na Šumavě Pod Lipkami U Dvou srpů
Gabrielská Na Vršku Pod Palatou U Klikovky
Grafická Nad Buďánkami I, II, III Pod Radnicí U Klimentky
Hlaváčkova Nad Klamovkou Pod Skalkou U Nesypky
Holečkova Nad Klikovkou Pod Spiritkou U Okrouhlíku
Husovy Sady Nad Mlynářkou Pod Stadiony U Palaty
Churáňovská Nad Palatou Pod Výšinkou U Paliárky
Jezerní Nad Výšinkou Podbělohorská U Pernikářky
Ke Klimentce Nad Zámečnicí Prachnerova U Plátenice
Klamovka Pěší Smrčinská U Trojice
Kmochova Plzeňská Spiritka U Tyrše
Kobrova Pod Buďánkou Starokošířská U Zámečnice
Libínská Pod Císařkou Šermířská Vaníčkova
Mahenova Pod Fialkou Tichá Vrchlického
Mošnova Pod hájem Tomáškova Zapova
Na Císařce Pod Hybšmankou Třístoličná Zdíkovská

Mateřská škola "U Krtečka" Praha 5 - Motol, Kudrnova 235

Bedrnova Kudrnova Podhorská V Úvalu
Brdlíkova Kukulova Roentgenova Vstupní
Deylova Leitzova Slavická Weberova
Hamsíkova Lékařská Svátkova Wolfova
Hennerova Na Homolce U Homolky Za Opravnou
Jeřabinová Nad Motolskou nemocnicí U Hrušky Zahradníčkova
Ježovská Plzeňská U Kotlářky  
Ke Kotlářce Pod Homolkou U Poštovky  
Kotlářka Pod Kotlářkou V Přelomu  

Mateřská škola, Praha 5 - Smíchov, Nad Palatou 613

Brožíkova Na Čečeličce Pod Klamovkou Turistická
Duškova Na Hřebenkách Pod Klikovkou U Demartinky
Erbenova Na Šumavě Pod Lipkami U Dvou srpů
Gabrielská Na Vršku Pod Palatou U Klikovky
Grafická Nad Buďánkami I, II, III Pod Radnicí U Klimentky
Hlaváčkova Nad Klamovkou Pod Skalkou U Nesypky
Holečkova Nad Klikovkou Pod Spiritkou U Okrouhlíku
Husovy Sady Nad Mlynářkou Pod Stadiony U Palaty
Churáňovská Nad Palatou Pod Výšinkou U Paliárky
Jezerní Nad Výšinkou Podbělohorská U Pernikářky
Ke Klimentce Nad Zámečnicí Prachnerova U Plátenice
Klamovka Pěší Smrčinská U Trojice
Kmochova Plzeňská Spiritka U Tyrše
Kobrova Pod Buďánkou Starokošířská U Zámečnice
Libínská Pod Císařkou Šermířská Vaníčkova
Mahenova Pod Fialkou Tichá Vrchlického
Mošnova Pod Hájem Tomáškova Zapova
Na Císařce Pod Hybšmankou Třístoličná Zdíkovská

 Mateřská škola, Praha 5 - Smíchov, U Železničního mostu 2629

Arbesovo náměstí Kroftova Ostrovského Šeříková
Bozděchova Lesnická Pavla Švandy ze Semčic Štefánikova
Císařská louka Lidická Pecháčkova U Královské louky
Dětský ostrov Malátova Petřínská U Železničního mostu
Dienzenhoferovy sady Matoušova Petřínské sady Újezd
Drtinova Mělnická Pivovarská V Botanice
Elišky Peškové Moulíkova Plaská V Lesíčku
Hořejší nábřeží Na bělidle Pod tratí Victora Huga
Janáčkovo nábřeží - lichá č. 1-63 Na Celné Preslova Vítězná
Jindřicha Plachty Na Plzeňce Rošických Vltavská
Karla Engliše Na Valentince Rozkošného Vodní
Kartouzská - č 1-6, 7, 8, 9, 11, 14, 16 Nábřežní Staropramenná Vrázova
Klicperova Nádražní Strakonická Za Ženskými domovy
Kořenského Náměstí 14. října Stroupežnického Zborovská
Kotevní Náměstí Kinských Svornosti Zubatého

Mateřská škola, Praha 5 - Barrandov, Lohniského 851

Barrandovská Kabátové Na Zlíchově Štěpařská
Borského Kanova Na Žvahově Švábova
Brichtova Ke Hřbitovu Nad Konečnou Tilleho náměstí
Bublavská Ke Smíchovu Nad Pomníkem Tréglova
Dasnická Klínecká Nad Zlíchovem Trnkovo náměstí
Devonská Kosořská Návětrná Třebotovská
Do Klukovic Kováříkova Noutonická U Akátů
Dreyerova Krškova Peškova U Náhonu
Filmařská Kříženeckého náměstí Pivcova U Sídliště
Gabinova Kurandové Pod Ateliéry U Šípků
Geologická Lamačova Pod Habrovou V Bokách I., II., III.
Grussova Lipová alej Pod Třešněmi V Javoříčku
Habartovská Lipského Pod Útesy V Klukovicích
Hilmarova Lohniského Pod Žvahovem V Násypu
Hlubočepská Lochkovská Podbělová V Remízku
Holyňská Lumiérů Pražského V Zálesí
Högerova Machatého Prosluněná Voskovcova
Hugo Haase Malá Michnovka Renoirova Výhledová
Chaplinovo náměstí Michnovka Roblínská Wassermannova
Chlupáčova Miloše Havla Silurská Werichova
Chotečská Miroslava Hamra Skalní Za Knotkem
Chýnická Na Habrové Slavínského Záhorského
K Barrandovu Na Placích Slivenecká Zbraslavská (Hlubočepy)
K Dalejím Na Srpečku Šejbalové Žvahovská

Mateřská škola, Praha 5 - Barrandov, Tréglova 780

Barrandovská Kabátové Na Zlíchově Štěpařská
Borského Kanova Na Žvahově Švábova
Brichtova Ke Hřbitovu Nad Konečnou Tilleho náměstí
Bublavská Ke Smíchovu Nad Pomníkem Tréglova
Dasnická Klínecká Nad Zlíchovem Trnkovo náměstí
Devonská Kosořská Návětrná Třebotovská
Do Klukovic Kováříkova Noutonická U Akátů
Dreyerova Krškova Peškova U Náhonu
Filmařská Kříženeckého náměstí Pivcova U Sídliště
Gabinova Kurandové Pod Ateliéry U Šípků
Geologická Lamačova Pod Habrovou V Bokách I., II., III.
Grussova Lipová alej Pod Třešněmi V Javoříčku
Habartovská Lipského Pod Útesy V Klukovicích
Hilmarova Lohniského Pod Žvahovem V Násypu
Hlubočepská Lochkovská Podbělová V Remízku
Holyňská Lumiérů Pražského V Zálesí
Högerova Machatého Prosluněná Voskovcova
Hugo Haase Malá Michnovka Renoirova Výhledová
Chaplinovo náměstí Michnovka Roblínská Wassermannova
Chlupáčova Miloše Havla Silurská Werichova
Chotečská Miroslava Hamra Skalní Za Knotkem
Chýnická Na Habrové Slavínského Záhorského
K Barrandovu Na Placích Slivenecká Zbraslavská (Hlubočepy)
K Dalejím Na Srpečku Šejbalové Žvahovská

Mateřská škola, Praha 5 - Košíře, Peroutkova 1004

Astlova Malá Houdova Na Zatlance Trachtova
Barvitiova Malá Xaveriova Nad Bertramkou U Blaženky
Bieblova Markova Nad Husovými sady U Klavírky
Bohumila Šimůnka Mikšovského Nad Laurovou U Kříže
Černochova Mozartova Nad Mrázovkou U Malvazinky
Česká Mrázovka Nad Popelkou U Mrázovky
Do polí Na Březince Nad Santoškou U Nikolajky
Donátova Na Cihlářce Nad Václavkou U Pastoušky
Fráni Šrámka Na Černém vrchu náměstí Josefa Machka U Sanopzu
Hillebrantova Na Doubkové náměstí Na Farkáně U Santošky
Holátova Na Farkáně I, II, III, IV Nyklíčkova U Slévárny
Hoškova Na Hutmance Od Vysoké U Smíchovského hřbitova
Houdova Na Loužku Ostrovského U Šalamounky
Jenišovská Na Odbočce Peroutkova U Teplárny
Jinonická Na Pavím vrchu Pod Vodovodem U Waltrovky
K Měchurce Na Pláni Pravoúhlá Urbanova
K Popelce Na Popelce Přímá V Ohybu
K Vodojemu Na Provaznici Puchmajerova V Zářezu
Kačírkova Na Skalce Radlická Walterovo náměstí
Klikatá Na Václavce Randova Xaveriova
Klímova Na Věnečku Štochlova Zoubkova
Konečná Na Výhonku Štorkánova  
Kováků Na Vysoké I, II Tomkova  

Mateřská škola, Praha 5 - Hlubočepy, Hlubočepská 90

Barrandovská Ke Hřbitovu Na Srpečku Prosluněná
Devonská Klínecká Na Zlíchově Roblínská
Filmařská Kosořská Na Žvahově Skalní
Geologická Kříženeckého náměstí Nad Konečnou Slavínského
Hlubočepská Librova Nad Pomníkem Slivenecká
Holyňská Lochkovská Nad Zlíchovem Švábova
Chlupáčova Lumiérů Noutonická Třebotovská
Chotečská Malá Michnovka Nový Zlíchov V Bokách I., II., III.
Chýnická Michnovka Pod Ateliéry V Násypu
K Barrandovu Miloše Havla Pod Habrovou Výhledová
K Dalejím Na Habrové Pod Útesy Zbraslavská (Hlubočepy)
Kanova Na Placích Pod Žvahovem Žvahovská

Fakultní základní škola a mateřská škola Barrandov II při PedF UK, Praha 5 - Hlubočepy, V Remízku 7/919

Barrandovská Kabátové Na Zlíchově Štěpařská
Borského Kanova Na Žvahově Švábova
Brichtova Ke Hřbitovu Nad Konečnou Tilleho náměstí
Bublavská Ke Smíchovu Nad Pomníkem Tréglova
Dasnická Klínecká Nad Zlíchovem Trnkovo náměstí
Devonská Kosořská Návětrná Třebotovská
Do Klukovic Kováříkova Noutonická U Akátů
Dreyerova Krškova Peškova U Náhonu
Filmařská Kříženeckého náměstí Pivcova U Sídliště
Gabinova Kurandové Pod Ateliéry U Śípků
Geologická Lamačova Pod Habrovou V Bokách I., II., III.
Grussova Lipová alej Pod Třešněmi V Javoříčku
Habartovská Lipského Pod Útesy V Klukovicích
Hilmarova Lohniského Pod Žvahovem V Násypu
Hlubočepská Lochkovská Podbělová V Remízku
Holyňská Lumiérů Pražského V Zálesí
Högerova Machatého Prosluněná Voskovcova
Hugo Haase Malá Michnovka Renoirova Výhledová
Chaplinovo náměstí Michnovka Roblínská Wassermannova
Chlupáčova Miloše Havla Silurská Werichova
Chotečská Miroslava Hamra Skalní Za Knotkem
Chýnická Na Habrové Slavínského Záhorského
K Barrandovu Na Placích Slivenecká Zbraslavská (Hlubočepy)
K Dalejím Na Srpečku Šejbalové Žvahovská

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov, Grafická 13/1060

Brožíkova Kmochova Plaská U Tyrše
Dětský ostrov Kobrova Plzeňská Újezd
Donátova Kroftova Pod radnicí V Lesíčku
Drtinova Mahenova Prachnerova Victora Huga
Duškova Malátova Rošických Vítězná
Elišky Peškové Mělnická Starokošířská Vodní
Erbenova Mošnova Šeříková Vrchlického
Gabrielská Mozartova Švédská Zapova
Grafická Na Čečeličce Tichá Zborovská
Hlaváčkova Na Popelce Tomáškova Zubatého
Holečkova Náměstí Kinských U Nesypky  
Janáčkovo nábřeží - lichá č. 1-63 Pavla Švandy ze Semčic U Paliárky  
Kartouzská - č. 1-6, 7, 8, 9, 11, 14, 16 Petřínská U Trojice  

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Košíře, Weberova 1/1090

Bedrnova Kudrnova Pod Kotlářkou U Poštovky
Brdlíkova Kukulova Podhorská V Přelomu
Deylova Leitzova Roentgenova V Úvalu
Hamsíkova Lékařská Slavická Vstupní
Hennerova Na Homolce Svátkova Weberova
Jeřabinová Nad motolskou nemocnicí U Homolky Wolfova
Ježovská Plzeňská U Hrušky Za Opravnou
Kotlářka Pod Homolkou U Kotlářky Zahradníčkova

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov, Kořenského 10/760

Arbesovo náměstí Lesnická Pavla Švandy ze Semčic Štefánikova
Císařská louka Lidická Pecháčkova U Královské louky
Dětský ostrov Malátova Petřínská U železničního mostu
Dienzenhoferovy sady Matoušova Petřínské sady Újezd
Drtinova Mělnická Pivovarská V Botanice
Elišky Peškové Moulíkova Plaská V Lesíčku
Holečkova Na Bělidle Preslova Victora Huga
Hořejší nábřeží Na Celné Rošických Vítězná
Janáčkovo nábřeží - lichá č. 1-63 Na Plzeňce Rozkošného Vltavská
Jindřicha Plachty Na Valentince Staropramenná Vodní
Kartouzská - č 1-6, 7, 8, 9, 11, 14, 16 Nábřežní Strakonická Vrázova
Kořenského Nádražní Svornosti Zborovská
Kotevní Náměstí Kinských Šermířská Zubatého
Kroftova Náměstí 14. října Šeříková  

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Radlice, Radlická 140/115

Barvitiova Koulka Nad Kesnerkou Přímá
Bohumila Šimůnka Kroupova Nad Konvářkou Radlická
Braunova Křížová Nad Koulkou Šárčina
Děvínská Kutvirtova Nad Laurovou Štorkánova
Dobříšská Lučištníků Nyklíčkova Tetínská
Franty Kocourka Malá Xaveriova Pajerova U Dívčích hradů
Holubova Na Brabenci Pechlátova U kostela
Kačírkova Na Hutmance Pod Barvířkou U Smíchovského hřbitova
K vodojemu Na Konvářce Pod Brentovou U Starého židovského hřbitova
K Závěrce Na Laurové Pod Děvínem Výmolova
Ke sklárně Na loužku Pod Kesnerkou Walterovo náměstí
Kesnerka Na Neklance Pod Závěrkou Xaveriova
Klímova Na Pláni Pravoúhlá  

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov, U Santošky 1/1007

Astlova Klicperova Na Věnečku Štochlova
Bieblova Konečná Na Vysoké I, II Tomkova
Bozděchova Kováků Na Zatlance Trachtova
Černochova Malá Houdova Nad Bertramkou U Blaženky
Česká Mikšovského Nad Husovými sady U Klavírky
Fráni Šrámka Mrázovka Nad Mrázovkou U Malvazinky
Hillebrantova Na Březince Nad Popelkou U Mrázovky
Holátova Na Cihlářce Nad Santoškou U Nikolajky
Hoškova Na Černém vrchu Nad Václavkou U Sanopzu
Houdova Na Doubkové Náměstí Josefa Machka U Santošky
Husovy sady Na Farkáně I, II, III, IV Náměstí Na Farkáně U Slévárny
Jenišovská Na Pavím vrchu Od Vysoké U Šalamounky
Jinonická Na Pláni Ostrovského U Teplárny
Karla Engliše Na Popelce Peroutkova Urbanova
K Měchurce Na Provaznici Pod tratí Za Ženskými domovy
K Popelce Na Skalce Randova Zoubkova
Ke Koulce Na Václavce Stroupežnického  

Tyršova základní škola a mateřská škola Praha 5 - Jinonice, U Tyršovy školy 1/430

Barvitiova Mezi lány Pod Vodovodem U Opatrovny
Bohumila Šimůnka Mezi rolemi Polívkova U Panské zahrady
Bochovská Mšecká Prokopových U Pastoušky
Brzorádových Na Hutmance Prokopské údolí U Trezorky
Břežánecká Na Pomezí Pučova U Tyršovy školy
Butovická Na Vidouli Puchmajerova U Waltrovky
Do Polí Na Výhonku Radlická V Ohybu
Hlubocká Nad Rohatci Rohatecká V Roháčích
Chmelařská Novoveská Řeporyjská V Zářezu
K Nové Vsi Nyklíčkova Schwarzenberská Vacínovská
K Rovinám Ohradská Souběžná I, II, III, IV Vavřinecká
Kačírkova Otopašská Stará Stodůlecká Vidoulská
Karlštejnská Pekařská Stodůlecká Walterovo náměstí
Klikatá Pod Skalou Šternova Za Zámečkem
Kohoutových Pod Stolovou horou U Dětského hřiště Záluské
Laténská Pod Vavřincem U Jinonického rybníčka  
Markova Pod Vidoulí U Kříže  

Základní škola a mateřská škola Barrandov, Praha 5 - Hlubočepy, Chaplinovo nám. 1/615

Barrandovská Kabátové Na Zlíchově Štěpařská
Borského Kanova Na Žvahově Švábova
Brichtova Ke hřbitovu Nad Konečnou Tilleho náměstí
Bublavská Ke Smíchovu Nad Pomníkem Tréglova
Dasnická Klínecká Nad Zlíchovem Trnkovo náměstí
Devonská Kosořská Návětrná Třebotovská
Do Klukovic Kováříkova Noutonická U Akátů
Dreyerova Krškova Peškova U Náhonu
Filmařská Kříženeckého náměstí Pivcova U Sídliště
Gabinova Kurandové Pod Ateliéry U Šípků
Geologická Lamačova Pod Habrovou V Bokách I., II., III.
Grussova Lipová alej Pod Třešněmi V Javoříčku
Habartovská Lipského Pod Útesy V Klukovicích
Hilmarova Lohniského Pod Žvahovem V Násypu
Hlubočepská Lochkovská Podbělová V Remízku
Holyňská Lumiérů Pražského V Zálesí
Högerova Machatého Prosluněná Voskovcova
Hugo Haase Malá Michnovka Renoirova Výhledová
Chaplinovo náměstí Michnovka Roblínská Wassermannova
Chlupáčova Miloše Havla Silurská Werichova
Chotečská Miroslava Hamra Skalní Za Knotkem
Chýnická Na Habrové Slavínského Záhorského
K Barrandovu Na Placích Slivenecká Zbraslavská (Hlubočepy)
K Dalejím Na Srpečku Šejbalové Žvahovská