Spádové obvody

Seznam ulic dle návrhu vyhlášky

Mateřská škola, Praha 5 - Barrandov, Kurandové 669

Barrandovská Kabátové Nad Konečnou Tilleho náměstí
Borského Ke Hřbitovu Nad Pomníkem Tréglova
Brichtova Ke Smíchovu Nad Zlíchovem Trnkovo náměstí
Bublavská Klínecká Návětrná Třebotovská
Dasnická Kosořská Noutonická U Akátů
Devonská Kováříkova Peškova U Náhonu
Do Klukovic Krškova Pivcova U Sídliště
Dreyerova Kříženeckého náměstí Pod Ateliéry U Šípků
Filmařská Kurandové Pod Habrovou V Bokách I., II., III.
Gabinova Lamačova Pod Třešněmi V Javoříčku
Geologická Lipová alej Pod Útesy V Klukovicích
Grussova Lipského Pod Žvahovem V Násypu
Habartovská Lohniského Podbělová V Remízku
Hilmarova Lochkovská Pražského V Zálesí
Hlubočepská Lumiérů Prosluněná Voskovcova
Holyňská Machatého Renoirova Výhledová
Högerova Malá Michnovka Roblínská Wassermannova
Hugo Haase Michnovka Silurská Werichova
Chaplinovo náměstí Miroslava Hamra Skalní Za Knotkem
Chlupáčova Na Habrové Slavínského Záhorského
Chotečská Na Placích Slivenecká Zbraslavská (Hlubočepy)
Chýnická Na Srpečku Šejbalové Žvahovská
K Barrandovu Na Zlíchově Štěpařská  
K Dalejím Na Žvahově Švábova

 

 

Mateřská škola, Praha 5 - Barrandov, Lohniského 830

Barrandovská Kabátové Nad Konečnou Tilleho náměstí
Borského Ke Hřbitovu Nad Pomníkem Tréglova
Brichtova Ke Smíchovu Nad Zlíchovem Trnkovo náměstí
Bublavská Klínecká Návětrná Třebotovská
Dasnická Kosořská Noutonická U Akátů
Devonská Kováříkova Peškova U Náhonu
Do Klukovic Krškova Pivcova U Sídliště
Dreyerova Kříženeckého náměstí Pod Ateliéry U Šípků
Filmařská Kurandové Pod Habrovou V Bokách I., II., III.
Gabinova Lamačova Pod Třešněmi V Javoříčku
Geologická Lipová alej Pod Útesy V Klukovicích
Grussova Lipského Pod Žvahovem V Násypu
Habartovská Lohniského Podbělová V Remízku
Hilmarova Lochkovská Pražského V Zálesí
Hlubočepská Lumiérů Prosluněná Voskovcova
Holyňská Machatého Renoirova Výhledová
Högerova Malá Michnovka Roblínská Wassermannova
Hugo Haase Michnovka Silurská Werichova
Chaplinovo náměstí Miroslava Hamra Skalní Za Knotkem
Chlupáčova Na Habrové Slavínského Záhorského
Chotečská Na Placích Slivenecká Zbraslavská (Hlubočepy)
Chýnická Na Srpečku Šejbalové Žvahovská
K Barrandovu Na Zlíchově Štěpařská  
K Dalejím Na Žvahově Švábova  

Mateřská škola, Praha 5 - Smíchov, Kroupova 2775

Braunova Kutvirtova Nad Laurovou Štorkánova
Děvínská Lučištníků Nad Santoškou Tetínská
Dobříšská Malá Xaveriova Nad Václavkou U Dívčích hradů
Franty Kocourka Na Brabenci Nový Zlíchov U Klavírky
Holubova Na Březince Pajerova U Kostela
K Vodojemu Na Konvářce Pechlátova U Malvazinky
K Závěrce Na Laurové Pod Barvířkou U Sanopzu
Ke Koulce Na Loužku Pod Brentovou U Smíchovského hřbitova
Ke Sklárně Na Neklance Pod Děvínem U Starého židovského hřbitova
Kesnerka Na Odbočce Pod Kesnerkou U Trezorky
Klímova Na Pavím vrchu Pod Závěrkou Výmolova
Konečná Na Pláni Pravoúhlá Xaveriova
Koulka Nad Kesnerkou Přímá  
Kroupova Nad Konvářkou Radlická  
Křížová Nad Koulkou Šárčina  

Mateřská škola "Slunéčko" Praha 5 - Košíře, Beníškové 988

Beníškové Musílkova Píseckého Tůmova
Cetyňská Na Pomezí Plzeňská U Cibulky
Cibulka Na Sklonku Pod Buďánkou U Dvou srpů
Destinové Na Stárce Pod Kavalírkou U Kavalírky
Dubrovnická Na Šmukýřce Pod Klamovkou U Klimentky
Fabiánova Na Výši Pod Skalkou U Lesíka
Goldscheiderova Na Zámyšli Pod Školou U Tenisu
Hübnerové Nad Buďánkami I., II., III. Pod Šmukýřkou U Vojanky
K Zastávce Nad Hliníkem Průchova U Zámečnice
Karenova Nad Kavalírkou Před Cibulkami Upolínová
Ke Klimentce Nad Kuliškou Schodová V Břízkách
Ke Kotlářce Nad Turbovou Slávy Horníka V Cibulkách
Košířské náměstí Nad Zámečkem Smolíkova V Ostružiní
Kvapilova Nad Zámečnicí Strakatého V Stráni
Linhartova Naskové Štěpánkova Vejražkova
Lovčenská Nedošínské Štochlova Vrchlického
Lukavského Nepomucká Trojdílná  

Mateřská škola se speciálními třídami DUHA Praha 5 - Košíře, Trojdílná 1117

Beníškové Musílkova Píseckého Tůmova
Cetyňská Na Pomezí Plzeňská U Cibulky
Cibulka Na Sklonku Pod Buďánkou U Dvou srpů
Destinové Na Stárce Pod Kavalírkou U Kavalírky
Dubrovnická Na Šmukýřce Pod Klamovkou U Klimentky
Fabiánova Na Výši Pod Skalkou U Lesíka
Goldscheiderova Na Zámyšli Pod Školou U Tenisu
Hübnerové Nad Buďánkami I., II., III. Pod Šmukýřkou U Vojanky
K Zastávce Nad Hliníkem Průchova U Zámečnice
Karenova Nad Kavalírkou Před Cibulkami Upolínová
Ke Klimentce Nad Kuliškou Schodová V Břízkách
Ke Kotlářce Nad Turbovou Slávy Horníka V Cibulkách
Košířské náměstí Nad Zámečkem Smolíkova V Ostružiní
Kvapilova Nad Zámečnicí Strakatého V Stráni
Linhartova Naskové Štěpánkova Vejražkova
Lovčenská Nedošínské Štochlova Vrchlického
Lukavského Nepomucká Trojdílná  

Mateřská škola, Praha 5 - Košíře, Podbělohorská 2185

Brožíkova Na Čečeličce Pod Klamovkou Turistická
Duškova Na Hřebenkách Pod Klikovkou U Demartinky
Erbenova Na Šumavě Pod Lipkami U Dvou srpů
Gabrielská Na Vršku Pod Palatou U Klikovky
Grafická Nad Buďánkami I, II, III Pod Radnicí U Klimentky
Hlaváčkova Nad Klamovkou Pod Skalkou U Nesypky
Holečkova Nad Klikovkou Pod Spiritkou U Okrouhlíku
Husovy Sady Nad Mlynářkou Pod Stadiony U Palaty
Churáňovská Nad Palatou Pod Výšinkou U Paliárky
Jezerní Nad Výšinkou Podbělohorská U Pernikářky
Ke Klimentce Nad Zámečnicí Prachnerova U Plátenice
Klamovka Pěší Smrčinská U Trojice
Kmochova Plzeňská Spiritka U Tyrše
Kobrova Pod Buďánkou Starokošířská U Zámečnice
Libínská Pod Císařkou Šermířská Vaníčkova
Mahenova Pod Fialkou Tichá Vrchlického
Mošnova Pod hájem Tomáškova Zapova
Na Císařce Pod Hybšmankou Třístoličná Zdíkovská

Mateřská škola "U Krtečka" Praha 5 - Motol, Kudrnova 235

Bedrnova Kudrnova Podhorská V Úvalu
Brdlíkova Kukulova Roentgenova Vstupní
Deylova Leitzova Slavická Weberova
Hamsíkova Lékařská Svátkova Wolfova
Hennerova Na Homolce U Homolky Za Opravnou
Jeřabinová Nad Motolskou nemocnicí U Hrušky Zahradníčkova
Ježovská Plzeňská U Kotlářky  
Ke Kotlářce Pod Homolkou U Poštovky  
Kotlářka Pod Kotlářkou V Přelomu  

Mateřská škola, Praha 5 - Smíchov, Nad Palatou 613

Brožíkova Na Čečeličce Pod Klamovkou Turistická
Duškova Na Hřebenkách Pod Klikovkou U Demartinky
Erbenova Na Šumavě Pod Lipkami U Dvou srpů
Gabrielská Na Vršku Pod Palatou U Klikovky
Grafická Nad Buďánkami I, II, III Pod Radnicí U Klimentky
Hlaváčkova Nad Klamovkou Pod Skalkou U Nesypky
Holečkova Nad Klikovkou Pod Spiritkou U Okrouhlíku
Husovy Sady Nad Mlynářkou Pod Stadiony U Palaty
Churáňovská Nad Palatou Pod Výšinkou U Paliárky
Jezerní Nad Výšinkou Podbělohorská U Pernikářky
Ke Klimentce Nad Zámečnicí Prachnerova U Plátenice
Klamovka Pěší Smrčinská U Trojice
Kmochova Plzeňská Spiritka U Tyrše
Kobrova Pod Buďánkou Starokošířská U Zámečnice
Libínská Pod Císařkou Šermířská Vaníčkova
Mahenova Pod Fialkou Tichá Vrchlického
Mošnova Pod Hájem Tomáškova Zapova
Na Císařce Pod Hybšmankou Třístoličná Zdíkovská

 Mateřská škola, Praha 5 - Smíchov, U Železničního mostu 2629

Arbesovo náměstí Kroftova Ostrovského Šeříková
Bozděchova Lesnická Pavla Švandy ze Semčic Štefánikova
Císařská louka Lidická Pecháčkova U Královské louky
Dětský ostrov Malátova Petřínská U Železničního mostu
Dienzenhoferovy sady Matoušova Petřínské sady Újezd
Drtinova Mělnická Pivovarská V Botanice
Elišky Peškové Moulíkova Plaská V Lesíčku
Hořejší nábřeží Na bělidle Pod tratí Victora Huga
Janáčkovo nábřeží - lichá č. 1-63 Na Celné Preslova Vítězná
Jindřicha Plachty Na Plzeňce Rošických Vltavská
Karla Engliše Na Valentince Rozkošného Vodní
Kartouzská - č 1-6, 7, 8, 9, 11, 14, 16 Nábřežní Staropramenná Vrázova
Klicperova Nádražní Strakonická Za Ženskými domovy
Kořenského Náměstí 14. října Stroupežnického Zborovská
Kotevní Náměstí Kinských Svornosti Zubatého

Mateřská škola, Praha 5 - Barrandov, Lohniského 851

Barrandovská Kabátové Nad Konečnou Tilleho náměstí
Borského Ke hřbitovu Nad Pomníkem Tréglova
Brichtova Ke Smíchovu Nad Zlíchovem Trnkovo náměstí
Bublavská Klínecká Návětrná Třebotovská
Dasnická Kosořská Noutonická U Akátů
Devonská Kováříkova Peškova U Náhonu
Do Klukovic Krškova Pivcova U Sídliště
Dreyerova Kříženeckého náměstí Pod Ateliéry U Šípků
Filmařská Kurandové Pod Habrovou V Bokách I., II., III.
Gabinova Lamačova Pod Třešněmi V Javoříčku
Geologická Lipová alej Pod Útesy V Klukovicích
Grussova Lipského Pod Žvahovem V Násypu
Habartovská Lohniského Podbělová V Remízku
Hilmarova Lochkovská Pražského V Zálesí
Hlubočepská Lumiérů Prosluněná Voskovcova
Holyňská Machatého Renoirova Výhledová
Högerova Malá Michnovka Roblínská Wassermannova
Hugo Haase Michnovka Silurská Werichova
Chaplinovo náměstí Miroslava Hamra Skalní Za Knotkem
Chlupáčova Na Habrové Slavínského Záhorského
Chotečská Na Placích Slivenecká Zbraslavská (Hlubočepy)
Chýnická Na Srpečku Šejbalové Žvahovská
K Barrandovu Na Zlíchově Štěpařská  
K Dalejím Na Žvahově Švábova  

Mateřská škola, Praha 5 - Barrandov, Tréglova 780

Barrandovská Kabátové Nad Konečnou Tilleho náměstí
Borského Ke hřbitovu Nad Pomníkem Tréglova
Brichtova Ke Smíchovu Nad Zlíchovem Trnkovo náměstí
Bublavská Klínecká Návětrná Třebotovská
Dasnická Kosořská Noutonická U Akátů
Devonská Kováříkova Peškova U Náhonu
Do Klukovic Krškova Pivcova U Sídliště
Dreyerova Kříženeckého náměstí Pod Ateliéry U Šípků
Filmařská Kurandové Pod Habrovou V Bokách I., II., III.
Gabinova Lamačova Pod Třešněmi V Javoříčku
Geologická Lipová alej Pod Útesy V Klukovicích
Grussova Lipského Pod Žvahovem V Násypu
Habartovská Lohniského Podbělová V Remízku
Hilmarova Lochkovská Pražského V Zálesí
Hlubočepská Lumiérů Prosluněná Voskovcova
Holyňská Machatého Renoirova Výhledová
Högerova Malá Michnovka Roblínská Wassermannova
Hugo Haase Michnovka Silurská Werichova
Chaplinovo náměstí Miroslava Hamra Skalní Za Knotkem
Chlupáčova Na Habrové Slavínského Záhorského
Chotečská Na Placích Slivenecká Zbraslavská (Hlubočepy)
Chýnická Na Srpečku Šejbalové Žvahovská
K Barrandovu Na Zlíchově Štěpařská  
K Dalejím Na Žvahově Švábova  

Mateřská škola, Praha 5 - Košíře, Peroutkova 1004

Astlova Markova Nad Bertramkou U Blaženky
Bieblova Mikšovského Nad Husovými sady U Klavírky
Černochova Mozartova Nad Laurovou U Kříže
Česká Mrázovka Nad Mrázovkou U Malvazinky
Do polí Na Březince Nad Popelkou U Mrázovky
Donátova Na Cihlářce Nad Santoškou U Nikolajky
Fráni Šrámka Na Černém vrchu Nad Václavkou U Pastoušky
Hillebrantova Na Doubkové náměstí Josefa Machka U Sanopzu
Holátova Na Farkáně I, II, III, IV náměstí Na Farkáně U Santošky
Hoškova Na Hutmance Od Vysoké U Slévárny
Houdova Na Loužku Ostrovského U Smíchovského hřbitova
Jenišovská Na Odbočce Peroutkova U Šalamounky
Jinonická Na Pavím vrchu Pod Vodovodem U Teplárny
K Měchurce Na Pláni Pravoúhlá U Waltrovky
K Popelce Na Popelce Přímá Urbanova
K Vodojemu Na Provaznici Puchmajerova V Ohybu
Klikatá Na Skalce Radlická V Zářezu
Klímova Na Václavce Randova Xaveriova
Konečná Na Věnečku Štochlova Zoubkova
Kováků Na Výhonku Štorkánova  
Malá Houdova Na Vysoké I, II Tomkova  
Malá Xaveriova Na Zatlance Trachtova  

Mateřská škola, Praha 5 - Hlubočepy, Hlubočepská 90

Barrandovská Kříženeckého náměstí Nad Konečnou Slavínského
Devonská Klínecká Nad Pomníkem Slivenecká
Filmařská Kosořská Nad Zlíchovem Švábova
Geologická Lochkovská Noutonická Třebotovská
Hlubočepská Lumiérů Nový Zlíchov V Bokách I., II., III.
Holyňská Malá Michnovka Pod Ateliéry V Násypu
Chlupáčova Michnovka Pod Habrovou Výhledová
Chotečská Na Habrové Pod Útesy Zbraslavská (Hlubočepy)
Chýnická Na Placích Pod Žvahovem Žvahovská
K Barrandovu Na Srpečku Prosluněná  
K Dalejím Na Zlíchově Roblínská  
Ke Hřbitovu Na Žvahově Skalní  

Fakultní základní škola a mateřská škola Barrandov II při PedF UK, Praha 5 - Hlubočepy

V Remízku 7/919 K Dalejím Na Žvahově Švábova
Barrandovská Kabátové Nad Konečnou Tilleho náměstí
Borského Ke Hřbitovu Nad Pomníkem Tréglova
Brichtova Ke Smíchovu Nad Zlíchovem Trnkovo náměstí
Bublavská Klínecká Návětrná Třebotovská
Dasnická Kosořská Noutonická U Akátů
Devonská Kováříkova Peškova U Náhonu
Do Klukovic Krškova Pivcova U Sídliště
Dreyerova Kříženeckého náměstí Pod Ateliéry U Śípků
Filmařská Kurandové Pod Habrovou V Bokách I., II., III.
Gabinova Lamačova Pod Třešněmi V Javoříčku
Geologická Lipová alej Pod Útesy V Klukovicích
Grussova Lipského Pod Žvahovem V Násypu
Habartovská Lohniského Podbělová V Remízku
Hilmarova Lochkovská Pražského V Zálesí
Hlubočepská Lumiérů Prosluněná Voskovcova
Holyňská Machatého Renoirova Výhledová
Högerova Malá Michnovka Roblínská Wassermannova
Hugo Haase Michnovka Silurská Werichova
Chaplinovo náměstí Miroslava Hamra Skalní Za Knotkem
Chlupáčova Na Habrové Slavínského Záhorského
Chotečská Na Placích Slivenecká Zbraslavská (Hlubočepy)
Chýnická Na Srpečku Šejbalové Žvahovská
K Barrandovu Na Zlíchově Štěpařská  

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov, Grafická 13/1060

Brožíkova Kmochova Plaská U Tyrše
Dětský ostrov Kobrova Plzeňská Újezd
Donátova Kroftova Pod radnicí V Lesíčku
Drtinova Mahenova Prachnerova Victora Huga
Duškova Malátova Rošických Vítězná
Elišky Peškové Mělnická Starokošířská Vodní
Erbenova Mošnova Šeříková Vrchlického
Gabrielská Mozartova Švédská Zapova
Grafická Na Čečeličce Tichá Zborovská
Hlaváčkova Na Popelce Tomáškova Zubatého
Holečkova Náměstí Kinských U Nesypky  
Janáčkovo nábřeží - lichá č. 1-63 Pavla Švandy ze Semčic U Paliárky  
Kartouzská - č. 1-6, 7, 8, 9, 11, 14, 16 Petřínská U Trojice  

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Košíře, Weberova 1/1090

Bedrnova Kudrnova Pod Kotlářkou U Poštovky
Brdlíkova Kukulova Podhorská V Přelomu
Deylova Leitzova Roentgenova V Úvalu
Hamsíkova Lékařská Slavická Vstupní
Hennerova Na Homolce Svátkova Weberova
Jeřabinová Nad motolskou nemocnicí U Homolky Wolfova
Ježovská Plzeňská U Hrušky Za Opravnou
Kotlářka Pod Homolkou U Kotlářky Zahradníčkova

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov, Kořenského 10/760

Arbesovo náměstí Lesnická Pavla Švandy ze Semčic Štefánikova
Císařská louka Lidická Pecháčkova U Královské louky
Dětský ostrov Malátova Petřínská U železničního mostu
Dienzenhoferovy sady Matoušova Petřínské sady Újezd
Drtinova Mělnická Pivovarská V Botanice
Elišky Peškové Moulíkova Plaská V Lesíčku
Holečkova Na Bělidle Preslova Victora Huga
Hořejší nábřeží Na Celné Rošických Vítězná
Janáčkovo nábřeží - lichá č. 1-63 Na Plzeňce Rozkošného Vltavská
Jindřicha Plachty Na Valentince Staropramenná Vodní
Kartouzská - č 1-6, 7, 8, 9, 11, 14, 16 Nábřežní Strakonická Vrázova
Kořenského Nádražní Svornosti Zborovská
Kotevní Náměstí Kinských Šermířská Zubatého
Kroftova Náměstí 14. října Šeříková  

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Radlice, Radlická 140/115

Braunova Křížová Nad Konvářkou Radlická
Děvínská Kutvirtova Nad Koulkou Šárčina
Dobříšská Lučištníků Nad Laurovou Štorkánova
Franty Kocourka Malá Xaveriova Pajerova Tetínská
Holubova Na Brabenci Pechlátova U Dívčích hradů
K vodojemu Na Hutmance Pod Barvířkou U kostela
K Závěrce Na Konvářce Pod Brentovou U Smíchovského hřbitova
Ke sklárně Na Laurové Pod Děvínem U Starého židovského hřbitova
Kesnerka Na loužku Pod Kesnerkou Výmolova
Klímova Na Neklance Pod Závěrkou Xaveriova
Koulka Na Pláni Pravoúhlá  
Kroupova Nad Kesnerkou Přímá  

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov, U Santošky 1/1007

Astlova Klicperova Na Věnečku Štochlova
Bieblova Konečná Na Vysoké I, II Tomkova
Bozděchova Kováků Na Zatlance Trachtova
Černochova Malá Houdova Nad Bertramkou U Blaženky
Česká Mikšovského Nad Husovými sady U Klavírky
Fráni Šrámka Mrázovka Nad Mrázovkou U Malvazinky
Hillebrantova Na Březince Nad Popelkou U Mrázovky
Holátova Na Cihlářce Nad Santoškou U Nikolajky
Hoškova Na Černém vrchu Nad Václavkou U Sanopzu
Houdova Na Doubkové Náměstí Josefa Machka U Santošky
Husovy sady Na Farkáně I, II, III, IV Náměstí Na Farkáně U Slévárny
Jenišovská Na Pavím vrchu Od Vysoké U Šalamounky
Jinonická Na Pláni Ostrovského U Teplárny
Karla Engliše Na Popelce Peroutkova Urbanova
K Měchurce Na Provaznici Pod tratí Za Ženskými domovy
K Popelce Na Skalce Randova Zoubkova
Ke Koulce Na Václavce Stroupežnického  

Tyršova základní škola a mateřská škola Praha 5 - Jinonice, U Tyršovy školy 1/430

Bochovská Mšecká Prokopových U Panské zahrady
Brzorádových Na Hutmance Prokopské údolí U Pastoušky
Břežánecká Na Pomezí Pučova U Trezorky
Butovická Na Vidouli Puchmajerova U Tyršovy školy
Do Polí Na Výhonku Radlická U Waltrovky
Hlubocká Nad Rohatci Rohatecká V Ohybu
Chmelařská Novoveská Řeporyjská V Roháčích
K Nové Vsi Ohradská Schwarzenberská V Zářezu
K Rovinám Otopašská Souběžná I, II, III, IV Vacínovská
Karlštejnská Pekařská Stará Stodůlecká Vavřinecká
Klikatá Pod Skalou Stodůlecká Vidoulská
Kohoutových Pod Stolovou horou Šternova Za Zámečkem
Laténská Pod Vavřincem U Dětského hřiště Záluské
Markova Pod Vidoulí U Jinonického rybníčka  
Mezi lány Pod Vodovodem U Kříže  
Mezi rolemi Polívkova U Opatrovny  

Základní škola a mateřská škola Barrandov, Praha 5 - Hlubočepy, Chaplinovo nám. 1/615

Barrandovská Kabátové Nad Konečnou Tilleho náměstí
Borského Ke hřbitovu Nad Pomníkem Tréglova
Brichtova Ke Smíchovu Nad Zlíchovem Trnkovo náměstí
Bublavská Klínecká Návětrná Třebotovská
Dasnická Kosořská Noutonická U Akátů
Devonská Kováříkova Peškova U Náhonu
Do Klukovic Krškova Pivcova U Sídliště
Dreyerova Kříženeckého náměstí Pod Ateliéry U Šípků
Filmařská Kurandové Pod Habrovou V Bokách I., II., III.
Gabinova Lamačova Pod Třešněmi V Javoříčku
Geologická Lipová alej Pod Útesy V Klukovicích
Grussova Lipského Pod Žvahovem V Násypu
Habartovská Lohniského Podbělová V Remízku
Hilmarova Lochkovská Pražského V Zálesí
Hlubočepská Lumiérů Prosluněná Voskovcova
Holyňská Machatého Renoirova Výhledová
Högerova Malá Michnovka Roblínská Wassermannova
Hugo Haase Michnovka Silurská Werichova
Chaplinovo náměstí Miroslava Hamra Skalní Za Knotkem
Chlupáčova Na Habrové Slavínského Záhorského
Chotečská Na Placích Slivenecká Zbraslavská (Hlubočepy)
Chýnická Na Srpečku Šejbalové Žvahovská
K Barrandovu Na Zlíchově Štěpařská  
K Dalejím Na Žvahově Švábova